fbpx

o nas

Ekspertyza i wiedza

KidsDoctor to pierwsza e-przychodnia oferująca wizyty domowe oraz telekonsultacje lekarskie dla dzieci. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie tych najważniejszych pacjentów, oferujemy profesjonalną opiekę lekarską pediatrów i wybitnych specjalistów dziecięcych, którzy podchodzą do maluchów z należytą uwagą i troską, poświęcając im dokładnie tyle czasu, ile potrzeba na wnikliwą diagnozę, badanie i poradę lekarską.

Kompleksowa opieka

Obok konsultacji prowadzonych przez pediatrów oraz specjalistów medycyny dziecięcej, oferujemy unikalne usługi wideokonsultacji medycznych z profesorami, którzy łączą wieloletnie doświadczenie naukowe i zawodowe, zapewniając pacjentom dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych i najnowocześniejszych metod leczenia.

Troska i życzliwość

Usługi medyczne KidsDoctor wyróżnia jakość, nowoczesność, komfort i opieka prowadzona z sercem. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom dostępu do najlepszych lekarzy i szybkiej pomocy bez wychodzenia z domu i bez konieczności czekania na wizytę w przychodni, wśród innych chorych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy pediatry i wizyty domowej bądź telekonsultacji lekarskiej, czy alergologa dziecięcego lub innego specjalisty i wideokonsultacji medycznej, wybierając KidsDoctor masz pewność, że Twoje dziecko otrzyma właściwą opiekę zdrowotną na czas, bez pośpiechu i w komfortowych warunkach.

Kids Doctor Sp. z o.o., ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa
KRS 0000842804; NIP 1133014668; REGON: 386126101; kapitał zakładowy: 100 000 PLN (w całości wpłacony)
SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRS
PODMIOT LECZNICZY NR KSIĘGI REJESTROWEJ 000000232849
Email: kontakt@kidsdoctor.pl, Tel:  +48 662 21 62 50